Welcome to Our Educare Theme

Na telefononi tani

+355 68 280 2999

Jemi hapur

7: 00 AM deri 6: 00 PM

Na dergoni nje email

[email protected]

Rreth Nesh

AFTERBELL.AL qendra më e re e afterschool-it në Tiranë, hap dyert për të gjithë ju që kohës së lirë doni t’i jepni vlerë. Në AfterBell ne I japim rëndësi nevojave të fëmijëve dhe I shoqërojmë në mënyrë që ata të shkëlqejnë në cfarëdolloj gjëje, pas së cilës janë të apasionuar. Ne duam të rrisim një fëmijë të realizuar dhe jo vetëm një fëmijë që shkon mirë në shkollë pasi ne nuk do të jemi thjeshtë mësuesit e tyre, ne do të jemi udhërrëfyesit e tyre. ``ÇDO FEMIJË ËSHË INTELIGJENT NË MËNYRËN E VET UNIKE DHE NUK MUND TI VLERESOJMË FËMIJET SIPAS TË NJEJTIT STANDART!``

eventet e reja

Hapja e Afterbell.al

7:00 AM - 6:00 PM Tirana

Suksese të gjithë kampionëve të vegjël! Ky vit do jetë më i lehtë dhe më argëtues me AFTER BELL

Na ndiqni!

07:00 AM - 06:00 PM Tirana

Na ndiqni për të kuptuar çfarë na dallon ne nga të tjerët! #afterbell #argetim #lojera #zbavitje #shkolleverore #shkolleveroreperfemije #shkolle...

Behuni pjese e jona

7:00 AM - 6:00 PM Tirana

Ne mezi po presim të të takojmë TY! Eja dhe bashkohu me ne, për ti dhënë vlerë kohës së...

Keni pyetje? Na kontaktoni

  Arritje te shkelqyera

  0

  kurse parashkollore

  0

  nxenes

  0

  mesues

  0

  cmime

  Me te mirat e shkolles sone

  campus life

  cfare prinderit thone

  Testimonial People Image

  Afterschool.al ofron aktivitete te shumta per nxenesit e shkollave te ndryshme dhe i ofron atyre mesim duke u argetuar!

  Artan Beqo
  Prind

  Testimonial People Image

  Nje nder afterschool me te mirat ne Tirane! U ofron femijeve tane shume zbavitje dhe njohuri!

  Mira Kuqi
  Prind